Kliknutím přeskočíte na hlavní obsah
O mně

Kdo jsem?

Jmenuji se Viola Honzová a v současné době studuji Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity (obor Finance a právo). Jumping jsem si zamilovala ve 14 letech (v roce 2017) a tyto lekce vedu (s nadšením a pokorou) jako instruktorka už od října 2019. Neutuchající energie od klientů, přátelská atmosféra, sdílená láska k jednomu sportu mě nakopla k rozhodnutí postavit se na vlastní nohy. Protože co dáváš, to se ti vrátí - to na těch lekcích miluji. Diplom v oblasti zumby jsem získala v březnu 2023, ale tanec a hudba mě provází od malička.

Od roku 2009 jsem pravidelně navštěvovala Základní uměleckou školu Jaroslava Kociana v Ústí nad Orlicí, úspěšně jsem ukončila taneční obor v roce 2021 a v roce 2022 hru na violu.

V roce 2022 jsem taneční obor stále navštěvovala v rámci studia pro dospělé. Mezi své poslední dosažené úspěchy řadím postup do celostátního kola přehlídky scénického tance s názvem Tanec, tanec…, která se konala v Jablonci nad Nisou v roce 2021. Stejnou choreografii jsem měla možnost prezentovat i na mezinárodním festivalu amatérského divadla Jiráskův Hronov 2. 8. 2022.

Ve školních letech 2020/2021 a 2021/2022 jsem byla součástí prestižní akademie MenART, jejímž cílem je umožnit nadaným studentům spolupracovat s mentory (výraznými osobnostmi) české umělecké scény. Zde jsem měla (spolu se svou taneční skupinou) možnost spolupracovat s choreografem Janem Kodetem. Pracovali jsme převážně na mé choreografii s názvem Schováni?. Tato choreografie byla (mimo jiné) prezentována v rámci festivalu Smetanova Litomyšl 25. 6. 2023.

Pokud jsem vás oslovila, budu ráda, když si najdete čas přijít vyzkoušet mou lekci, protože věřte nebo ne, ale pohyb (jakéhokoliv typu) dělá lidi šťastnější a spokojenější.

Recenze klientů

Zpětná vazba od mých klientů

Instruktorku dělám od října 2019 a díky lekcím jsem měla možnost potkat nespočet skvělých osob s různým životním příběhem, potenciálem a osobností. Jsem vděčná, že zpětnou vazbu (alespoň od pár z nich) mohu prezentovat na svých stránkách a doufám, že vás moje lekce nadchnou a budou bavit stejně jako Denisu, Ivetu a Adélu.

Dlouho jsem hledala, ke komu bych měla chodit. Vystřídala jsem mnoho lektorek a Violka je opravdu ta nejlepší❤️ Její hodiny jumpu jsou opravdu na 200% času využité. Vždy odcházím s úsměvem na tváři a plná energie 🙏Moc doporučuji👍

- Denisa

Lekce zumby s Viol jsou úžasné 🤩 lektorka příjemná, milá, usměvavá, empatická. Ničeho se nebojte a přijďte na její lekce, kroky nejsou vůbec složité. Je to příjemný relax, ale zapotíte se 😅

- Iveta

Lekce jumpingu i zumby s Viol jsou skvělé. Zvládne to začátečník, ale mákne si i pokročilejší :). Musím vyzdvihnout dobrou energii lektorky a její přístup ke sportu. Člověk si lekci užije, zamaká si a odchází s úsměvem na tváři. Můžu jen doporučit!

- Adéla

Rezervujte si svůj termín a přijďte si s námi zacvičit