Kliknutím přeskočíte na hlavní obsah
Jump. Smile & Dance.

Lekce Jumpingu a Zumby v centru Brna

Podpořte své zdraví, zpevněte postavu, zvyšte si sebevědomí, poznejte nové lidi a zároveň objevte vášeň, drogu a relax v jednom, které říkám jumping a zumba. Neváhejte a rezervujte si svůj termín již dnes.

Cvičení příjemnou formou

Zacvičte si se mnou v Brně

Přijďte si na lekce doplnit energii, odpočinout si od všedních starostí, vybít negativní emoce a zkrátka si užít hodinu věnovanou jen sobě. Při lekcích nezáleží na vašem výkonu, (nebojte, nikdo vás hodnotit nebude), podstatou je si cvičení užít, zasmát se, zakřičet si a na chvilku zapomenout na své povinnosti.

Jumping

Jumping je energické cvičení, které vás nadchne. Provádí se na speciálních trampolínkách s madly. Základem je střídání různých cviků a intenzity za doprovodu energické hudby.

Zumba

Zumba je dynamická taneční lekce, při které se kombinují základy aerobiku, taneční kroky z různých stylů (salsa, merengue, cumbia, reggaeton…) a posilovací cviky.

O mně

Kdo jsem?

Jmenuji se Viola Honzová a v současné době studuji Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity (obor Finance a právo). Jumping jsem si zamilovala ve 14 letech (v roce 2017) a tyto lekce vedu (s nadšením a pokorou) jako instruktorka už od října 2019. Neutuchající energie od klientů, přátelská atmosféra, sdílená láska k jednomu sportu mě nakopla k rozhodnutí postavit se na vlastní nohy. Protože co dáváš, to se ti vrátí - to na těch lekcích miluji. Diplom v oblasti zumby jsem získala poměrně nedávno (v březnu 2023), ale tanec a hudba mě provází od malička.

Proč Jumping a Zumba

Jumping a Zumba: Spojení radosti, fitness a výsledků

Jumping a Zumba jsou skvělá cvičení pro zlepšení fyzické kondice, spalování kalorií a získání štíhlé postavy. Tyto aktivní a zábavné tréninky nabízejí vysokou intenzitu, která zlepšuje kardiovaskulární zdraví a posiluje svaly. Díky energickým pohybům, rytmické hudbě a taneční atmosféře jsou Jumping a Zumba ideální volbou pro ty, kteří hledají efektivní a zábavný způsob, jak se zdravě pohybovat a dosáhnout svých fitness cílů.

Skvělá kardiovaskulární cvičení

Jumping a Zumba jsou výborné aktivity pro posílení srdce a cév, protože zahrnují rychlé a intenzivní pohyby, které zvyšují tepovou frekvenci a zlepšují krevní oběh.

Výborný způsob, jak spálit kalorie

Toužíte po cvičení, které vám pomůže spálit kalorie rychle a efektivně? Pomůžu vám spálit velké množství kalorií během krátké doby.

Zábavný a motivující trénink

Cvičení by nemělo být o nudě a trápení. Hudba, tanec a pohyb vám dodají energii a udrží vás motivované i ve chvílích, kdy byste to jinak chtěli vzdát.

Zlepšení koordinace a rytmu

Nejenže posílíte vaše tělo, ale také zlepšíte vaši koordinaci a rytmus. Synchronizace pohybů s hudbou vám pomůže získat lepší tělesnou kontrolu a zlepšit vaše pohybové schopnosti.

Vitalita a dobrá nálada

Překonání sebe sama a vysoká intenzita těchto aktivit uvolňuje endorfiny, hormony štěstí, což vám dává pocit energie a štěstí po celý den.

Komunita a přátelství

Skupinové lekce nabízejí možnost setkat se s novými lidmi, sdílet zážitky a společně dosahovat cílů. Cvičení s ostatními vytváří silné pouto a může vést k novým přátelstvím.

Jdu na první lekci

Co potřebuji na první lekci Jumpingu nebo Zumby

Jdete na svou první lekci Jumpingu a nejste si jisti, jak se připravit? Nebojte se, v následujících krocích vám řeknu, jak se připravit na tento energický trénink, co si vzít s sebou, jak probíhá registrace a co očekávat během samotného Jumpingu. S našimi tipy se budete cítit připraveni a plně se ponoříte do této úžasné aktivity. Takže, pojďme na to!

1

Registrace přes rezervační systém a dobití kreditu

Prvním krokem je zaregistrovat se v rezervačním systému Reservio. Následně si dobijete kredit tak, že odešlete danou částku (dle ceníku) na účet 702812628/0100 a do poznámky nezapomenete napsat celé jméno, telefonní číslo a e-mail, pod kterým jste se registrovali v rezervačním systému Reservio. Do 2 dnů od připsání platby vám dobiji kredit do vašeho účtu.

2

Rezervace lekce

Jakmile máte dobitý kredit (uvidíte 1/10/20 vstupovou permanentku ve svém účtu), můžete si rezervovat lekci. Stačí si vybrat datum a čas, který vám vyhovuje, kliknout na tlačítko rezervovat a máte zajištěné místo na lekci. V případě jakýchkoliv problémů s rezervací se na mě neváhejte obrátit.

3

Co si vzít s sebou

Při přípravě na první lekci Jumpingu nebo Zumby je důležité si nezapomenout pohodlné oblečení, ručník, sportovní obuv (s čistou podrážkou) a dobrou náladu. Doporučuji si také vzít s sebou láhev s vodou, abyste se mohli hydratovat během cvičení.

4

Jak se k nám dostanete

Instrukce a plánek, jak se k nám dostanete si můžete prohlédnout na této stránce. V případě jakýchkoliv nejasností mě neváhejte kontaktovat.

Ceník

Ideální trénink za přijatelnou cenu

Hledáte ideální trénink, který je cenově dostupný, a přitom vám poskytne výsledky, které si přejete? Našli jste to pravé – zlepšíte svou kondici, sílu, koordinaci a výdrž, aniž byste přepínali svůj rozpočet.

Dospělý
  • 1 vstup
  • 170 Kč
 • platnost 14 dní
  • 10 vstupů
  • 1650 Kč
 • platnost 4 měsíce
  • 20 vstupů
  • 3200 Kč
 • platnost 6 měsíců
Student
  • 1 vstup
  • 160 Kč
 • platnost 14 dní
  • 10 vstupů
  • 1550 Kč
 • platnost 4 měsíce
  • 20 vstupů
  • 3000 Kč
 • platnost 6 měsíců

Pro studentskou slevu je potřeba zaslat potvrzení o studiu na e-mail: jumpsmiledance@gmail.com

Recenze klientů

Zpětná vazba od mých klientů

Instruktorku dělám od října 2019 a díky lekcím jsem měla možnost potkat nespočet skvělých osob s různým životním příběhem, potenciálem a osobností. Jsem vděčná, že zpětnou vazbu (alespoň od pár z nich) mohu prezentovat na svých stránkách a doufám, že vás moje lekce nadchnou a budou bavit stejně jako Denisu, Ivetu a Adélu.

Dlouho jsem hledala, ke komu bych měla chodit. Vystřídala jsem mnoho lektorek a Violka je opravdu ta nejlepší❤️ Její hodiny jumpu jsou opravdu na 200% času využité. Vždy odcházím s úsměvem na tváři a plná energie 🙏Moc doporučuji👍

- Denisa

Lekce zumby s Viol jsou úžasné 🤩 lektorka příjemná, milá, usměvavá, empatická. Ničeho se nebojte a přijďte na její lekce, kroky nejsou vůbec složité. Je to příjemný relax, ale zapotíte se 😅

- Iveta

Lekce jumpingu i zumby s Viol jsou skvělé. Zvládne to začátečník, ale mákne si i pokročilejší :). Musím vyzdvihnout dobrou energii lektorky a její přístup ke sportu. Člověk si lekci užije, zamaká si a odchází s úsměvem na tváři. Můžu jen doporučit!

- Adéla

Rezervujte si svůj termín a přijďte si s námi zacvičit