Kliknutím přeskočíte na hlavní obsah

Jumping cs

Co je to Jumping?

Jumping: Skákání na trampolíně pro zdraví a kondici

Jumping je komplexní cvičební program prováděný na speciálních trampolínách, který kombinuje cviky s vysokou a nízkou intenzitou. Skákání nahoru a dolů je jen jedním z prvků, který vám poskytne skvělý "core trénink" a zlepší vaši výbušnou sílu.

Jumping není založen na složitých tanečních krocích, takže se nemusíte soustředit na choreografii. Můžete se prostě uvolnit a vypnout svou mysl, zatímco skáčete v rytmu oblíbených písní. Jumping navíc stimuluje uvolňování endorfinů, serotoninu a dopaminu, což přináší radost a zlepšuje náladu.

Při Jumpingu můžete spálit až 700 kcal za hodinu, což je téměř dvojnásobek oproti běhu. Trampolíny jsou vyrobeny pro nosnost až 130 kg, takže jsou vhodné pro všechny, včetně lidí s nadváhou. Jumping posiluje svaly celého těla a pomáhá udržovat nebo zlepšovat fyzickou kondici. Nejenže je Jumping účinným cvičením, ale také je to skvělá zábava. Skákání na trampolíně vás vrátí do dětství a probudí ve vás radost z pohybu. Při skákání se uvolňuje stres a napětí a získáte energii a pozitivní náladu.

Pokud hledáte efektivní cvičení, které vám přinese radost a dobrou náladu, Jumping je pro vás ideální volbou. Připojte se k nám na lekce Jumpingu v Brně a zažijte zábavnou formu cvičení na trampolínách.

Recenze klientů

Zpětná vazba od mých klientů

Instruktorku dělám od října 2019 a díky lekcím jsem měla možnost potkat nespočet skvělých osob s různým životním příběhem, potenciálem a osobností. Jsem vděčná, že zpětnou vazbu (alespoň od pár z nich) mohu prezentovat na svých stránkách a doufám, že vás moje lekce nadchnou a budou bavit stejně jako Denisu, Ivetu a Adélu.

Dlouho jsem hledala, ke komu bych měla chodit. Vystřídala jsem mnoho lektorek a Violka je opravdu ta nejlepší❤️ Její hodiny jumpu jsou opravdu na 200% času využité. Vždy odcházím s úsměvem na tváři a plná energie 🙏Moc doporučuji👍

- Denisa

Lekce zumby s Viol jsou úžasné 🤩 lektorka příjemná, milá, usměvavá, empatická. Ničeho se nebojte a přijďte na její lekce, kroky nejsou vůbec složité. Je to příjemný relax, ale zapotíte se 😅

- Iveta

Lekce jumpingu i zumby s Viol jsou skvělé. Zvládne to začátečník, ale mákne si i pokročilejší :). Musím vyzdvihnout dobrou energii lektorky a její přístup ke sportu. Člověk si lekci užije, zamaká si a odchází s úsměvem na tváři. Můžu jen doporučit!

- Adéla

Rezervujte si svůj termín a přijďte si s námi zacvičit