Kliknutím přeskočíte na hlavní obsah
Co je to Zumba?

Zumba: Zábavný a účinný způsob cvičení

Zumba je světově uznávaný taneční fitness program, který kombinuje různé taneční styly (salsa, reggaeton, merengue a mnoho dalších) s cvičením. Během hodiny Zumby se nebudete ani chvíli nudit - pustíme skvělou hudbu a vytvoříme prostředí plné radosti a pozitivní energie.

Moje lekce Zumby jsou otevřené všem věkovým skupinám a úrovním fyzické kondice. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý, najdete u nás své místo. Jsem tu proto, abych vám pomohla dosáhnout vašich cílů a zároveň jste si užili skvělý čas se skupinou lidí se stejnými zájmy.

Není třeba mít taneční zkušenosti, stačí jen chuť se bavit a vychutnat si taneční cvičení plné radosti. Připojte se k našim lekcím Zumby v Brně a objevte nový způsob, jak si užít cvičení. Přijďte si s námi zatančit, stačí si přinést pozitivní energii, úsměv a pohodlné oblečení a obuv.

Recenze klientů

Zpětná vazba od mých klientů

Instruktorku dělám od října 2019 a díky lekcím jsem měla možnost potkat nespočet skvělých osob s různým životním příběhem, potenciálem a osobností. Jsem vděčná, že zpětnou vazbu (alespoň od pár z nich) mohu prezentovat na svých stránkách a doufám, že vás moje lekce nadchnou a budou bavit stejně jako Denisu, Ivetu a Adélu.

Dlouho jsem hledala, ke komu bych měla chodit. Vystřídala jsem mnoho lektorek a Violka je opravdu ta nejlepší❤️ Její hodiny jumpu jsou opravdu na 200% času využité. Vždy odcházím s úsměvem na tváři a plná energie 🙏Moc doporučuji👍

- Denisa

Lekce zumby s Viol jsou úžasné 🤩 lektorka příjemná, milá, usměvavá, empatická. Ničeho se nebojte a přijďte na její lekce, kroky nejsou vůbec složité. Je to příjemný relax, ale zapotíte se 😅

- Iveta

Lekce jumpingu i zumby s Viol jsou skvělé. Zvládne to začátečník, ale mákne si i pokročilejší :). Musím vyzdvihnout dobrou energii lektorky a její přístup ke sportu. Člověk si lekci užije, zamaká si a odchází s úsměvem na tváři. Můžu jen doporučit!

- Adéla

Rezervujte si svůj termín a přijďte si s námi zacvičit